Nowości w Landingi!

Zapraszamy na krótki przegląd zmian, które wprowadziliśmy w ostatnim czasie do aplikacji. Dotyczą one zarówno wyglądu jak i zarządzania pozyskanymi danymi.

1. Inbox – udoskonalenie pobierania pliku z danymi

Udoskonaliliśmy export danch do pliku CSV. Od teraz nie powinniście mieć problemu z nieprawidłowym wyświetlaniem się danych. Kolumny zostały posortowane w taki sposób:

  • landing page,
  • typ konwersji,
  • data,
  • pola z formularzy,
  • dane z FullContact,
  • dane statystyczne.

2. Subkonta

W pakiecie Enterprise do tej pory subkonta nie miały dostępu do edytora. Teraz podczas tworzenia subkonta możecie wybrać, czy chcecie, aby dane subkonto miało dostęp do edytora czy też nie.nowości w landingi

3.Harmonogram

Jeśli macie zaplanowaną kampanię tylko na pewien czas, mamy dla Was coś co ułatwi jej zaplanowanie. Teraz możecie ustalić termin, kiedy landing page będzie aktywny oraz ustawić przekierowanie po zakończeniu kampanii. Stronę, na którą chcesz przekierować użytkowników możecie wpisać od razu, jednak przekierowanie zadziała dopiero w momencie zakończenia kampanii.

nowości w landingi

4.Dodatkowe pola dla integracji Zoho

Użytkowników korzystających z integracji Zoho CRM z pewnością ucieszy fakt, że będą mogli zintegrować z tym systemem również takie pola formularza jak: fax, title, description, company. Wcześniej było to możliwe jedynie dla pól name, email oraz phone.

nowości w landingi

5. Nowy wygląd ustawień konta, użytkowników, faktur

W nowym wyglądzie karty “Użytkownicy” możecie sprawdzić całą listę osób, którym nadaliście uprawnienia do swojego konta. Przejrzysta lista zapewni Wam łatwość w zarządzaniu użytkownikami, szczególnie jeśli korzystacie z pakietów Premium i Enterprise.

nowości w landingi

 

W branży marketingu internetowego pracuje od 2012 roku. Skończyła filologię polską i bibliotekoznawstwo, a doświadczenie zdobywała w Blueberry Group, Landingi oraz pracując jako freelancer. Od zawsze fascynują ją treści, stąd w marketingu najbardziej lubi content. Prywatnie stara się dużo czytać, również książki dla dzieci ;)