Nowości w aplikacji Landingi.pl

Untitled design (42)

Landingi.pl – co nowego? Dwie kwestie spektakularne, jedna estetyczna w kilku odsłonach i jedna mniej konkretna, raczej mrówcza, aczkolwiek ważna. Zatem – Panie i Panowie, Mesdames et Messieurs, Meine Damen und Herren – zaczynamy:

1. Nowa funkcjonalność formularza

Od teraz osoba odwiedzająca Twój landing page będzie mogła coś Ci wysłać za jego pośrednictwem. Coś, czyli dokument – tworząc formularz w naszej aplikacji, możesz dodać do niego pole “Plik”/ “File”. Zastosowanie nowej funkcjonalności? Pomyśl np. o landing page’u rekrutacyjnym… My myślimy i wkrótce coś na ten temat na pewno napiszemy :)

A póki co, przykładowy przykład formularza z opcją wysyłki plików:

Untitled design (43)

 

2. Nowe szablony

Czyli siedzimy i projektujemy. Projektujemy i rysujemy. Rysujemy i proponujemy. Kto odwiedzał ostatnio podstronę szablony na stronie Landingi.pl, ten z pewnością zauważył, że dodaliśmy kilka nowości – m.in. szablon landing page’a do pobrania e-booka, szablon rekrutacyjny, szablony “comming soon”…

Untitled design (44)

3. Przypinane sekcje

Jedną z bolączek landing page’y jest to, że użytkownicy lubią sobie poscrollować. A jak scrollują, to gubią im się najważniejsze kwestie (jak na przykład przycisk “Call to Action”). Jak sprytnie obejść problem? Za pomocą przypinanej sekcji oczywiście! Sekcję można przypiąć u góry, bądź na dole strony, umieścić na niej co się chce – hasło przewodnie, przycisk “pobierz”, logo firmy etc. i ma się pewność, że najważniejszy przekaz, jaki chcemy komunikować poprzez LP nie umknie scrollującemu stronę userowi. Taka przypinana sekcja może wyglądać na przykład tak:

ta sekcja strony nigdy nie znika -)

4. Poprawki użyteczności aplikacji

To, że pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami nie oznacza, że osiedliśmy na laurach w temacie “starych”! Śledzimy uważnie aplikację Landingi.pl i wsłuchujemy się w Wasze głosy. Ostatnimi czasy skłoniły nas one do tego, by z troską pochylić się nad zagadnieniami związanymi z sekcjami landing page’a oraz przyciskami. Wiem, wiem, brzmi to fascynująco niczym generator ziewnięć, ale ma przełożenie praktyczne: niby drobne zmiany, a i przyciski edytuje się wygodniej i sekcje rozciąga sprawniej.

Życzymy miłego odbioru ;)

Współpracuje z Landingi.pl. Zawodowo pasjonuje ją marketing, w szczególności siła, z jaką do odbiorcy przekazu przemawiają słowa: im prostsze, tym skuteczniejsze. W wolnym czasie - a jakże - czyta i pisze książki.